Zefix

Sie
10
Jaki komputer wybrać nowy czy używany ???

Jaki komputer wybrać nowy czy używany ???

Różnice między używanym, a nowym sprzętem komputerowym

Zakup sprzętu komputerowego to nie lada wyzwanie nie tylko dla przeciętnego użytkownika, ale i dla specjalistów, którzy, na co dzień mają do czynienia z komputerami. Postęp technologiczny pozwala na szybki rozwój i tworzenie coraz to bardziej wydajnych urządzeń. Przed zakupem często zastanawiamy się czy w dobie szybkiego postępu zakup nowego sprzętu się po prostu opłaca?

Czytaj dalej
Maj
07
Serwis komputerów Olsztyn | ZEFIX

Serwis komputerów Olsztyn | ZEFIX

Serwis ZEFIX z Olsztyna oferuje modernizacje i sprzedaż podzespołów do sprzętu komputerowego. Naszą specjalnością jest serwis laptopów i komputerów stacjonarnych. Nasi doświadczeni pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę IT oraz w sposób profesjonalny zajmie się twoim sprzętem.

Czytaj dalej
Mar
10
Specjaliści ZEFIX do Twojej dyspozycji

Specjaliści ZEFIX do Twojej dyspozycji

Każda niemal firma w dzisiejszych czasach nie może istnieć bez pewnej informatycznej bazy danych. Niestety, oczywistym jest, że nie każdy przedsiębiorca musi być asem z dziedziny informatyki. Przez ogromną już dziś ingerencję komputerów konieczna jest ich konserwacja i częsta aktualizacja. Serwis komputerów, to przedsiębiorstwo zajmujące się właśnie naprawa komputerów oraz ich konserwacją. Warto, posiadając własną […]

Czytaj dalej